niedziela, 9 lutego 2014

Paleta Makeup Academy Palette od Sephory

Jako, że w styczniu minęły moje kolejne urodziny, moja przyjaciółka zorganizowała mi małe przyjęcie urodzinowe. Ten fakt nie był zaskoczeniem, bo wiadomo było, że impreza się odbędzie jak nie u mnie to gdziekolwiek.
Jednak o czym chciałabym napisać i co mnie wręcz zachwyciło i niesamowicie zaskoczyło to prezent jaki od niej otrzymałam, a jakiego się nie spodziewałam i nawet o nim nie śniłam (no może troszeczkę, ale nikomu o tym nie mówiłam, nawet jej).
Byłam przeszczęśliwa, kiedy odpakowałam przepieknie zapakowany w srebrny papier prezent, a moim oczom ukazała sie paleta Sephory- Makeup Academy Palette :)Nie wiedziałam na czym mam skupić wzrok, tyle dobroci na raz :)
Przechodząc jednak do faktów, paleta w centralnej części posiada 72 cienie zarówno matowe, perłowe, satynowe jak i brokatowe, czyli dla każdego coś fajnego. Zakres kolorystyczny jest ogromny, więc można nimi stworzyć makijaż na każdą okazję. Po prawej stronie na samej górze znajduje się baza pod szminkę oraz błyszczyki. Również wybór kolorów zachwyca.
Po lewej stronie natomiast znajduje się baza pod cienie, róże do policzków, 3 korektory w różnych odcieniach, a wszystkie okrągłe pojemniczki to żelowe eyelinery! One urzekły mnie chyba najbardziej. Ich pigmentacja jest naprawdę zachwycająca i tyle kolorów... Do tej pory używałam jedynie czarnego linera w żelu czy pisaku, a teraz mogę podkreślić oko również innym kolorem.
Poniżej cieni znajduje sie kilka pędzelków, których raczej nie będę używała, chyba, że w podróży.

Przykładowa pigmentacja cieni i eyelinerów :)

Paleta jest cudowna i aktualnie jestem nią zauroczona. Codziennie testuje kolejne cienie i błyszczyki.
Jakość cieni jest zachwycająca. Prawdę mówiąc nie próbowałam ich jeszcze nakładać i testować bez bazy pod cienie, gdyż używam jej zawsze niezależnie od rodzaju cienia jaki używam, jednak na bazie trzyma sie cały dzień bez potrzeby jakichkolwiek poprawek. Mają niesamowitą pigmentację, nasycone, głębokie kolory. Przy ceniach brokatowych, ale wyłącznie przy samym nakładaniu trzeba uważać bo się osypują, ale to normalne, później już nie.

Podsumowując, paleta można wykonać prawie cały makijaż, wszystko w jednym miejscu. Będę testować dalej, bo mam ją dopiero tydzień.
Paletę można kupić w juz działającym internetowym sklepie Sephory paleta, jest na nią aktualnie promocja i kosztuje 99,90 zł. Została przeceniona z 199 zł.

Macie tę paletę? Jakie są Wasze odczucia?

Pozdrawiam.

3 komentarze:

Serdecznie dziękuję za komentarz :)